Dodaj swoją stronę do katalogu już dzisiaj!

Katalog stron internetowych został założony po to, aby umożliwić internautom wymianę informacji na temat prowadzonych działalności w sieci. Posegregowane segmenty ułatwią każdemu odnalezienie strony firmy/organizacji, która go interesuje. Na stronie można znaleźć wiele rozmaitych kategorii - zaczynając od Usług, poprzez Motoryzację czy Handel. Segregacja stron umożliwia także podwyższanie statystyk odwiedzin i pozyskiwania dodatkowych źródeł możliwych odwiedzin strony. Jest to także doskonały sposób na reklamę strony w sieci i wspomożenie długiego i skomplikowanego procesu pozycjonowania strony w Internecie.

Katalog stronyinternetowe24.com.pl wychodzi naprzeciw użytkownikom sieci, którzy chcą zwiększyć ilość odwiedzin na swoich stronach internetowych, a także poprawić swoją pozycję w wyszukiwarkach. Dzięki jasnej i przejrzystej strukturze strony www każdy bez problemu odnajdzie interesującą go witrynę.

Dodanie Państwa strony internetowej do katalogu wiąże się z wieloma pozytywnymi aspektami:

  • poprawa pozycji strony internetowej w wyszukiwarce,
  • dotarcie do większej ilości osób,
  • darmowa promocja i reklama,
  • umocnienie Państwa strony www w konkretnych frazach przy wyszukiwaniu organicznym.

Nie zwlekaj z decyzją i skontaktuj się z administratorem katalogu już dzisiaj!

Strony internetowe Bydgoszcz

Formularz zgłoszeniowy

Warunki dodania strony do katalogu

Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, aby przesłać do administratora katalogu chęć zgłoszenia strony internetowej do katalogu. Gwarantujemy odpowiedź na każde zgłoszenie, które nie będzie spamem, a w przypadku braku odpowiedniej ilości treści, bądź w przypadku, gdy treść będzie nieodpowiednia z pewnością się skontaktujemy.

 

Warunki dodania strony do katalogu:

  • Tekst opisujący działalność strony internetowej powinien mieć długość MINIMUM 500 słów,
  • Strona internetowa nie powinna zawierać treści rasistowskich, przemocy, lub treści seksualnych,
  • Witryna nie może zawierać treści spammerskich, lub takich, które mogą wpłynąć w negatywny sposób na innych użytkowników Internetu,
  • Dodanie strony internetowej do katalogu jest darmowe,
  • Akceptacja dodania wpisu następuje w okresie od 24 godzin do 72 godzin.